Mūsų kompanijai nuolat reikalingi įvairių sričių patyrę specialistai:


Statybai, pramonei: Inžinieriai-projektuotojai, AutoCad sistemos projektuotojai, elektrikai, elektromonteriai, ventiliacijų sistemų montuotojai, staliai - dailidės, suvirintojai, langų bei durų montuotojai, mūrininkai, betonuotojai, dažytojai, metalo bei medžio frezuotojai, krovėjai, CNC, MAG, WIG ir kiti specialistai.


JEIGU esi patikimas, darbštus, tvarkingas, atsakingas, drausmingas ir norėtum dirbti mūsų kompanijoje, laiku gauti uždirbtą atlyginimą, mokytis bei tobulėti, dirbti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, tuomet atsiųsk mums savo gyvenimo aprašymą .

Gavę tvarkingą gyvenimo aprašymą su nuotrauka, mes kruopščiai išnagrinėsime Jūsų kandidatūrą, o mūsų personalo vadybininkai susisieks su Tavimi.

Mes siūlome darbą draugiškoje aplinkoje, laiku mokamą atlyginimą, priedus prie atlyginimo bei galimybę dirbti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje (komandiruotės).

Dėmesio! Informuojame tik atrinktus kandidatus. Prašome siųsti tik tvarkingus CV nuotrauka.

Gyvenimo aprašymą siųskite adresu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Naujienos

 

 

 

DĖMESIO!

Pastaruoju metu internete atsirado sukčių, kurie publikuoja mūsų įmonės darbo skelbimus įvairiuose portaluose ir kaip tarpininkai siūlo įsidarbinti užsienyje.

Už įdarbinimą šie asmenys reikalauja išankstinio apmokėjimo.

PRIMENAME, jog mes nedirbame su JOKIOMIS įdarbinimo agentūromis ar asmenimis ir iš darbuotojų NERENKAME JOKIO mokesčio už įdarbinimą.

Prašau dėl darbo kreiptis į mus tiesiogiai tik tais telefono numeriais, kurie skelbimuose realiai atitinka su mūsų svetainėje pateiktais kontaktais.

__________

 

Šiuo metu darbui Vokietijoje ieškome kvalifikuotų ventiliacijos sistemų montuotojų.

Patirtis būtina.

Suteikiame gyvenamąjį plotą.

__________

 

Šiuo metu darbui Vokietijoje ieškome kvalifikuotų santechnikos įrangos montuotojų.

Patirtis būtina.

Suteikiame gyvenamąjį plotą.